Rhizopon

Нідерландська компанія Rhizopon є виробником регуляторів росту для вкорінення живців. Це єдиний вид їх діяльності. І завдяки цьому компанія займає унікальне місце в світі як виробник відмінних технологій вкорінення.
Як провідний фахівець в своїй області, компанія Rhizopon удосконалила процес виробництва, щоб гарантувати високий клас своєї продукції
• Один з компонентів укоренітеля Rhizopon це активна речовина
• 3-Indolylboterzuur (3-МБА) Індол-3-масляна кислота (1Н-індол-3-бутанової кислоти, МБА)
• 1-naphthylazijnzuur (1-Нах) 1-нафтілуксусной кислоти (NAA)
• Ці різні кінцеві продукти поставляються в різних препаратах
Вона проводиться в різних концентраціях. Відповідно, для різних видів живців і за складністю їх вкорінення можна підібрати свій готовий продукт.
Укоренітеля Rhizopon пропонує в двох складах. Це таблетування форма (водорозчинна) і порошкова. Водорозчинні таблетки містять рослинні речовини для вкорінення. Сухі таблетки, при правильному зберіганні в оригінальній упаковці та в прохолодному місці, повністю активні протягом багатьох років. Розчиняти таблетки бажано в пластиковій або скляній ємності, з розрахунку 4 таблетки на один літр води. Перемішувати розчин необхідно близько хвилини, до повного розчинення таблетки. При цьому можуть залишитися деякі нерозчинні частинки, які ніяк не впливають на процес вкорінення, так як активні інгредієнти повністю розчиняються. Щоб отримати максимальний ефект, розчин потрібно застосовувати відразу після приготування. Укорінюють живці як методом тотального або часткового занурення в розчин, так і шляхом обприскування вже посаджених рослин. Для посилення ефекту можна застосовувати ці два способи одночасно. Спочатку зануривши підстави черешків в укоренітеля, а потім розчин Rhizopona нанести на листя, після пересадки в субстрат. Обприскування проводять до стікання перших крапель.

Метод замочування здійснюється протягом усього вегетаційного періоду для вкорінення листяних і голих живців, а так само живців хвойних порід. Цей метод використовується так само і в зимовий період для сплячих живців. Ємність повинна бути не дуже глибокою і широкою, щоб всі живці знаходилися на однаковій глибині в розчині фітогормонів. Укоренітеля повинен охоплювати базальні кінці живців від 2 до 5 см. Замочують черешки в Rhizopone від 12 до 48 годин. Листування живці та пагони витримують в розчині протягом приблизно 12 годин. Хвойні і зимові живці - приблизно 24 години. А важко вкорінюється живці та живці винограду замочують на 48 годин. В процесі витримки, живці повільно поглинають укоренітеля Rhizopon. Час утворення кореневої системи буде змінюватись в залежності від типу рослини. Листові рослини, розмножені в теплиці, почнуть утворювати коріння незабаром після посадки. У зимових живців деревних порід формування коренів почнеться після пересадки в грунт. Голі зимові живці не потребують освітленні, тоді як листяним і хвойним породам світло необхідне.
Тотальне занурення виробляють шляхом опускання вкорінюються живці повністю в пластикову, скляну або алюмінієву ємність на 5 секунд, після чого пересідають в грунт. Дуже простий і зручний метод для великих і малих виробничих партій. При цьому мінімальні витрати праці і базові навички. При цьому на рослинах не утворюється патогенних мікробів, так як витримка в розчині мінімальна, тоді як в інші укоренітеля рослини занурюють в середньому на 4 години, що може викликати процес гниття.
Дуже популярний метод опудривания. Для цього використовується порошкова форма Rhizopona. Сухі кінчики живців занурюються в укоренітеля на 5 см, потім з держака обтрушується зайвий порошок, і, вже опудренних рослина переноситься в субстрат. Тут необхідно пам'ятати, що порошок має різну концентрацію. Чим важче укоренити рослина, тим відсоток вмісту діючої речовини більше.
З питань придбання та для більш детальних консультацій звертатися на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. и по тел. (+38 067 632 7878

https://en.wikipedia.org/wiki/Indole-3-butyric_acid
https://en.wikipedia.org/wiki/1-Naphthaleneacetic_acid

Наші партнери

  • 1

Видео — хвойники в ландшафте

Головне про нас

  Розплідник рослин

Догляд та акліматизація наших рослин цілий рік

3+ Дня на відправку

Звичайно, з урахуванням сезонних вимог до рослин

Наша доставка

З розплідника в будь-яку точку України службами доставки

17+ Партнерів

З котрими ми постійно співпрацюємо, і чия продукція представлена завжди

Завантажити Прайс лист

Розплідник

На ВЕСНУ 2020 року пропонує рослини для подальшого вирощування (продажу з 10 березня).

Рослини вирощувалися під відкритим сонцем на Україні в Криворізькому районі.

Спеціалізація розплідника хвойні р9 р15 рослини. 

Гарантия

100 sticker quality

Зв'язатьсь з нами

Україна
м. Кривий Ріг вул Бикова 3
район пл. Артема 

   +38(067) 5000 842

    yolkiandpalki@gmail.com