Про нас

  Любі друзі!

Магазин «Агромоноліт»
ви знайдете в Кривому Розі по вул. Бикова 3/2.
Магазин площею 270 квадратних метрів складається з 8 відділів та пропонує Вам професійні та аматорські насіння багатьох голландських і вітчизняних фірм, а саме «Клоз», «Бейо», «Нюнемс», «Семеніс», «Кітано», «Енза Заден», « Рійк Цваан »« Наско »для професіоналів і фермерів працюємо під замовлення, а любителів дачників і городників надано дуже широкий вибір і овочевих культур і квітів і прянощів.

У широкому асортименті виставлена ​​поливальна система і система крапельного поливу таких фірм як «Клабер», «Хантер» та «ЖФ». Виставлено широкий вибір аматорської та професійної садової техніки культиватори, газонокосарки, бензо і електропили, мотокоси, садові подрібнювачі і багато іншого.

У широкому асортименті виставлена ​​система крапельного поливу і зрошення з повною комплектацією з'єднувачів і крапельниць

У магазині також великий вибір садового інструменту, пилок секаторів, ножиць, лопат, грабель і аераторів. Також надано система очищення води фірми «Аква Филтер» з комплектуючими колбами-картриджами будь-яких очистокУ великому асортименті надані бензинові та електричні, заглибні і зовнішні насоси фірми «Гардена», «Грюндфос», «ЕФКО» і «Спрут»., А також насоси для басейнів і фонтанів фірми «Мебнер».

У магазині також є відділ який займається продажем плівки для басейнів і теплиць, агроволокна, притеняют сіткою, геотекстилем, баками для душа і ємностями для води з харчового пластику. Також є досить великий вибір квіткових вазонів та підставок під квіти, касет під розсаду, торф'яних горщиків і торф'яних таблеток, готові земельні суміші, торф і керамзит, перліт і вермикуліт.

Також в магазині є вибір засобів захисту рослин, мінеральних та органічних добрив, стимуляторів росту і розвитку рассстеній.

У нашому магазині також можна отримати наступні послуги з підготовки та посіву газону, посадка декоративних рослин, догляд за садом (стрижка газону, обрізка дерев, обробка землі), дизайн і ландшафт ділянки. Спецбригада під замовлення робить басейни водойми і фонтани, також займається установкою крапельної системи і системи зрошення.

 

Розплідник

На ВЕСНУ 2020 року пропонує рослини для подальшого вирощування (продажу з 10 березня).

Рослини вирощувалися під відкритим сонцем на Україні в Криворізькому районі.

Спеціалізація розплідника хвойні р9 р15 рослини. 

Гарантия

100 sticker quality

Зв'язатьсь з нами

Україна
м. Кривий Ріг вул Бикова 3
район пл. Артема 

   +38(067) 5000 842

    yolkiandpalki@gmail.com